hur man beställer produkteradidaspaddla

beställa

Det är enkelt att göra en beställning på all for padel-webbplatsen. Välj den eller de referenser du vill ha och lägg till dem i din varukorg. När du är klar med köpet klickar du på gå till kassan så kommer inköpsordern att visas.

Du kan göra köpet oavsett om du är registrerad eller inte. Om du är registrerad anger du ditt användarnamn och lösenord så kommer beställningen automatiskt att integrera dina kontouppgifter. Om du inte vill bli registrerad, fyll i kontakt- och fraktuppgifterna så behandlar vi din beställning.

När detta steg är slutfört väljer du den betalningsmetod du föredrar och bekräftar din beställning.

Du kommer att få ett e-postmeddelande som bekräftar att beställningen har behandlats korrekt av webben.

Om du är registrerad kan du se alla beställningar du tidigare gjort med det kontot.

Få tillgång till din fullständiga beställningshistorik genom att klicka på Mitt konto och ange ditt användarnamn och lösenord.

 

Annullering av din beställning

Vi behandlar beställningar automatiskt så att avbeställning av en beställning inte är möjlig från det att du bekräftar beställningen. Men om du har gjort ett misstag och det har gått en kort tid sedan du behandlade beställningen, ring vår kundtjänst så ska vi försöka rätta till det. Vi varnar dig för att i det ögonblick beställningen har lämnat vårt lager kan nämnda avbokning inte längre göras, så du måste hantera en retur. Telefonnumret till vår kundtjänst är 91 1336622.

 

Erbjudanden/Likvidation

Överhuvudtaget för padel kan du även hitta produkter från tidigare säsonger som erbjuds till reducerade priser. Dessa nya produkter är inte returer eller reparerade produkter eller prover. Produkter till reducerat pris kan erbjudas under rea- eller säljperioden. Kampanjkoder gäller inte för rabatterade produkter.

 

kampanjkoder

Kampanjkoder gäller inte för rabatterade produkter. Om du har returnerat en beställning där en kampanjkod har använts, blir returvärdet det belopp du betalat. Kampanjkoder är endast giltiga under en viss tid.

 

Spåra din order

Om du är en registrerad kund kan du se status för din beställning genom att välja den under Mina beställningar i Mitt konto. Du kan också spåra det i detalj genom att klicka på emissionsnumret, vilket ger dig tillgång till operatörens webbplats, där du kommer att ha den senaste informationen.

Om du inte är registrerad måste du ange spårningsnumret som vi skickade till dig via e-post i sektionenförsändelsespårning.

Staterna är:

1. Mottagen: Det betyder att din beställning har tagits emot och behandlas. Du kommer att få ett e-postmeddelande för att bekräfta att vi har tagit emot beställningen.

2. Godkänd: Denna status betyder att din beställning har överförts till det lager som förbereder försändelsen.

3. Skickat: Denna status betyder att din beställning har lämnat vårt lager och är i händerna på transportören eller redan har levererats av transportören. Du kommer att få ett e-postmeddelande med orderns spårningsnummer som ger dig tillgång till transportörens hemsida så att du kan se var ditt paket är.

4. Levererat: Denna status indikerar att beställningen har levererats till sin destination.

 

Om du är registrerad kan du kontrollera historiken för dina beställningar i "Mitt konto" genom att välja "Orderhistorik".

Product added to wishlist